Mezei futóverseny
A tegnap megrendezett mezei futóversenyen,
a 3-4 korcsoportban Danka Gábor 3., Mezei Erik 13. helyezést ért el.
Indult még Kajdocsi Noel (nem futotta végig) és Patyi Patrik (nem futotta végig).
Gratulálunk!
A tegnap megrendezett mezei futóversenyen,
a 3-4 korcsoportban Danka Gábor 3., Mezei Erik 13. helyezést ért el.
Indult még Kajdocsi Noel (nem futotta végig) és Patyi Patrik (nem futotta végig).
Gratulálunk!
Budapest – Vidék Csapat Bajnokság 1. forduló Egyéni és csapat verseny
Csapat eredmény: Fazekas “A” 4., Fazekas “B” 7.
Egyéni (35 induló) : 16. Sipos-Szabó Milán, 19. Vaskó Olivér, 21. Macska Olivér és Balázs Dzsúlió,
24. Vaskó Ákos, 25. Takács Balázs, 27. Slezák Dávid, 30. Szekeres Vilmos
Kadet csapat: 1. Győri AC “B”, 2. Debreceni AC, 3. Fazekas DSE, 4. Győri AC “A”,
5. Szilady TE, 6. Nyiregyházi Spartacus, 7. Dunapataji KSE.
Kadet egyéni: 9. Majoros Máté, 14. Kajdocsi Noel, 15. Mester Benett, 16. Tóth Tamás.
Gratulálunk!
A Tankerületi helyesírási versenyen iskolánkat
Fejes Lívia és Szécsi Petra hetedik osztályos tanulónk képviselte.
Fejes Lívia harmadik helyezést ért el.
Felkészítő tanára: Dunainé Czmorek Melinda
Gratulálunk!
2024. február 29-én megrendezésre került a Kiskőrösi EGYMI szervezésében a
Szerencsés Teri emlékverseny, ahol iskolának három tanulója vett részt.
Általános iskola és középiskola kategóriák kerültek meghirdetésre,
130 versenyző vett részt a megmérettetésen.
Tanulóink kimagasló eredménnyel szerepeltek!
Kiss Noémi 1. osztályos tanuló az alsó tagozat kategóriában 3. helyezést ért el.
Ferencz Botond 3. osztályos tanuló is csodás teljesítményt nyújtott.
Baumgartner Zsolt 5. osztályos tanuló a felső tagozat kategóriában 1. lett.
Szívből gratulálunk!
A felkészítő nevelőknek köszönjük a segítséget!
A Járási helyesírási versenyen iskolánkat
Haspel Bianka, Szécsi Viktor ötödikes,
Fejes Lívia és Szécsi Petra hetedikes tanulónk képviselte.
Fejes Lívia harmadik, míg Szécsi Petra negyedik helyezést ért el.
Gratulálunk!
2024. február 15-én rendezték a tankerületi mesemondó versenyt Izsákon.
Iskolánkat a járási mesemondó verseny eredményei alapján
Ádám Zente 2.b, Horváth Almáski Dóra 2.b és Horváth Natália 4.b osztályos tanulók képviselhették.
Nati a 3-4-es korosztályban első helyezett lett.
Gratulálunk!
Sándor Bianka a tegnap megrendezett Bács-Kiskun megyei úszás diákolimpián
50m mellen és 50m gyorson bronz érmes lett.
Gratulálunk!
Február 1-jén került megrendezésre a Bács-Kiskun Vármegyei Matematika Verseny,
amelyen iskolánkat Rádics-Szanyi Levente Zsombor 4.a és
Szécsi Viktor 5.b osztályos tanuló képviselte.
A verseny 2024. márciusában ünnepélyes eredményhirdetéssel és díjkiosztóval zárul.
Az eredményekre még várni kell, addig is szurkolunk a résztvevőknek.