Köszöntünk a Fazekas Mihály Általános Iskola honlapjának könyvtári oldalán!

Iskolánk könyvtára a földszinten, a főbejárattól balra helyezkedik el. Több mint 10.000 kötetes könyvállománnyal, elektronikus dokumentumokkal, folyóiratokkal várja olvasóit. Internet-használati, nyomtatási lehetőséget is biztosít látogatóinak. A kölcsönzés és a helyben használat mellett a könyvtárhasználati óráknak és más foglalkozásoknak is helyet ad. Szolgáltatásait az iskola minden tanulója és dolgozója igénybe veheti. Feladata, hogy állományával a diákok tanulását, önálló ismeretszerzését, a szabadidő hasznos eltöltését szolgálja, biztosítsa a tanuláshoz szükséges ismeretekhez, információhordozókhoz való hozzáférést. A pedagógusoknak segédkönyvtárként működik.
Ha tanulni szeretnél, ha unatkozol vagy csak éppen beszélgetni lenne kedved, gyere, vár az iskolai könyvtár!

Nyitva tartás:

hétfő: 14-15