Matematika versenyeredmények

A Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny I. fordulóján továbbjutott Szanda András, Kovács Dávid és Makai Márkó 6.b osztályos tanulók. A II. fordulóban Makai Márkó a 9., Szanda András a 16. lett.
Felkészítő tanáruk Hegedüsné Solymosi Ildikó.

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulóján a legjobb helyezést iskolánkból a felső tagozatos tanulók közül Szanda András 6.b osztályos tanuló érte el. Eredményesen szerepelt ebben az on-line fordulóban Göndör Gergő 8.c, Magyar Anna 7.a és Makai Márkó 6.b osztályos tanulók.
Felkészítő tanáraik Karsai Zsuzsanna és Hegedüsné Solymosi Ildikó.

A Pintér Attila Matematika Emlékversenyen az 5-6. évfolyamosok között a Fazekas 1 csapat a II. helyen végzett. A csapat tagjai: Bozóki Dániel 5.b, Makai Márkó 6.b és Szanda András 6.b osztályos tanulók.
Felkészítő tanáraik Pohankovicsné Sárfi Ildikó és Hegedüsné Solymosi Ildikó.

A 7-8. évfolyamon a Fazekas 3 csapat az I. helyezést érte el.
Felkészítő tanáruk Karsai Zsuzsanna.