Verseny

Háziversenyek az alsó tagozatban

Március hónapban zajlott le az olvasás-szövegértés, helyesírás és matematika háziverseny.
A 2., 3. és 4. osztályos tanulók szép számban mérték össze a tudásukat.

Az alábbi eredmények születtek:

Helyesírási verseny 2.évfolyam
1. Halász Nikolett 2.b
2. Stír Martin 2.b
3. Farkas Kristóf 2.b és Horváth A. Dóra 2.b

Helyesírási verseny 3.évfolyam
1. Becker-Paprika Bíborka 3.a
2. Kocsis Kinga 3.a és Szalai Nóra 3.a
3. Slezák Dávid 3.a

Helyesírási verseny 4. évfolyam
1. Kovács Anett Szofi 4.a
2. Rádics-Szanyi Levente Zsombor 4.a
3. Sándor Bianka 4.b és Tóth Nóra 4.b

Olvasás-szövegértés verseny 3. évfolyam
1. Becker-Paprika Bíborka 3.a
2. Szalai Nóra 3.a
3. Ozsvárt Emma Nárcisz 3.b

Olvasás-szövegértés verseny 4. évfolyam
1. Sándor Bianka 4.b
2. Kovács Anett Szofi 4.a
3. Vanyek Zoltán 4.a

Matematika verseny 2. évfolyam
1. Huszár Kéla Sára 2.a
2. Sipos Levente 2.b
3. Stír Martin András 2.b

Matematika verseny 3. évfolyam
1. Kránicz Janek 3.a
2. Szalai Nóra 3.a
3. Máté Lenke 3.a

Matematika verseny 4. évfolyam
1. Krug Anni 4.a
2. Szűcs István 4.b
3. Sándor Bianka 4.b

Szívből gratulálunk a legjobbaknak és felkészítő nevelőiknek!

Teljes cikk...

Városi József Matematika Emlékverseny – 2024.

Március 22-én, pénteken került megrendezésre Tompán a Városi József Matematika Emlékverseny.
Ezzel a versennyel emlékeznek meg a tompai általános iskola fiatalon elhunyt matematika-fizika szakos tanárára.
Intézményünkből tizenegyen jelentkeztek a versenyre első osztálytól a nyolcadik évfolyamig.
Az esemény egy kis várakozás után megnyitóval indult, majd kezdődött a verseny.
Minden évfolyam egy külön terembe vonult. A feladatok megoldására egy óránk volt. Miután végeztünk, az eredményhirdetésig a fogadó iskola tízóraival megkínált bennünket Miután kijavították a feladatokat, a Művelődési ház nagytermében az iskola tanulói műsorral készültek a versenyzőknek. Élvezetes, csoportos táncokat mutattak be.
Ezt követően eredményhirdetésre és a díjak kiosztására került sor.
Iskolánk versenyző tanulói ügyesen szerepeltek, közülük a legeredményesebb Tóth Tamás 6.a osztályos tanuló volt, aki 3. helyezést ért el. (Felkészítő tanára: Karsai Zsuzsanna)

Örültem, hogy jól sikerült a verseny és az ajándékkönyv is nagyon tetszett!
Ezután elkészültek a hagyományos fotók a nyertesekkel, majd hazaindultunk.
Köszönjük tanítóinknak, tanárainknak, a felkészítő munkát!

Tóth Tamás
6.a osztályos tanuló

Teljes cikk...

Diákolimpia Fiú torna “B” Országos Döntő – 2024.

Hosszú, tartalmas és izgalmakkal teli szombaton vannak túl tornászaink,
hiszen akkor rendezték meg a Diákolimpia fiú torna országos döntőjét.
Csodás eredményekkel tértek haza, nagyon büszkék vagyunk mindnyájukra.

I. korcsoport Országos XI. hely
Radics Jenő
Vadászi Vajk
Sója József
Szolga József
Stír Martin
Vaskó Olivér

II. korcsoport Országos VI. hely
Vaskó Ákos
Szekeres Vilmos
Slezák Dávid
Takács Balázs
Balázs Dzsúlió
Macska Olivér

III-IV. korcsoport Országos VII. hely
Macska Szabolcs
Tóth Tamás
Mester Benett
Kajdocsi Noel
Grobál Péter

Gratulálunk tornászainknak és edzőinknek!

A Halasmédia cikkje ide kattintva elérhető.

Teljes cikk...

Tankerületi angol verseny

2024. március 18-án rendezte meg a Kiskőrösi Tankerület az angol nyelvi verseny döntőjét.
Iskolánk tanulója, Nagy Bence 8.b osztályos tanuló az előkelő második helyezést érte el.
A verseny során kommunikációs és szövegértési feladatokat kellett megoldaniuk a versenyzőknek.
Gratulálunk a szép helyezésért!

Teljes cikk...

Mezei futóverseny

A tegnap megrendezett mezei futóversenyen,
a 3-4 korcsoportban Danka Gábor 3., Mezei Erik 13. helyezést ért el.
Indult még Kajdocsi Noel (nem futotta végig) és Patyi Patrik (nem futotta végig).

Gratulálunk!

Teljes cikk...

Budapest – Vidék Csapat Bajnokság – 2024.03.09.

Budapest – Vidék Csapat Bajnokság 1. forduló Egyéni és csapat verseny

Csapat eredmény: Fazekas “A” 4., Fazekas “B” 7.
Egyéni (35 induló) : 16. Sipos-Szabó Milán, 19. Vaskó Olivér, 21. Macska Olivér és Balázs Dzsúlió,
24. Vaskó Ákos, 25. Takács Balázs, 27. Slezák Dávid, 30. Szekeres Vilmos

Kadet csapat: 1. Győri AC “B”, 2. Debreceni AC, 3. Fazekas DSE, 4. Győri AC “A”,
5. Szilady TE, 6. Nyiregyházi Spartacus, 7. Dunapataji KSE.
Kadet egyéni: 9. Majoros Máté, 14. Kajdocsi Noel, 15. Mester Benett, 16. Tóth Tamás.

Gratulálunk!

Teljes cikk...

Tankerületi helyesírási verseny – 2024.

A Tankerületi helyesírási versenyen iskolánkat
Fejes Lívia és Szécsi Petra hetedik osztályos tanulónk képviselte.

Fejes Lívia harmadik helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Dunainé Czmorek Melinda

Gratulálunk!

Teljes cikk...

Szerencsés Teri emlékverseny – 2024.

2024. február 29-én megrendezésre került a Kiskőrösi EGYMI szervezésében a
Szerencsés Teri emlékverseny, ahol iskolának három tanulója vett részt.
Általános iskola és középiskola kategóriák kerültek meghirdetésre,
130 versenyző vett részt a megmérettetésen.
Tanulóink kimagasló eredménnyel szerepeltek!
Kiss Noémi 1. osztályos tanuló az alsó tagozat kategóriában 3. helyezést ért el.
Ferencz Botond 3. osztályos tanuló is csodás teljesítményt nyújtott.

Baumgartner Zsolt 5. osztályos tanuló a felső tagozat kategóriában 1. lett.

Szívből gratulálunk!
A felkészítő nevelőknek köszönjük a segítséget!

Teljes cikk...
back to top
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support