FitKid Diákolimpia
Gratulálunk Hirsch Lizinek, aki a Cegléden megrendezett
FitKid Diákolimpián korcsoportjában a 2. helyen végzett!
Gratulálunk Hirsch Lizinek, aki a Cegléden megrendezett
FitKid Diákolimpián korcsoportjában a 2. helyen végzett!
A tavaszi versenyek összesített eredményei alapján, korcsoportonként csupán
az országos első 6 helyezett juthatott be a Fit Kid Diákolimpia döntőjébe.
Szívből gratulálunk és szurkolunk Hirsch Lizinek, iskolánk tanulójának,
aki megmérettetheti magát ezen a rangos eseményen május 28-án Cegléden!
Május 21-én, szombaton rendezték meg a tavaszi szezon utolsó Fit Kid “Dance” kategóriás versenyét,
ahol iskolánk tanulója, Ambrus Dóra a IX. helyen végzett.
Gratulálunk!
Május 22-én, vasárnap rendezték meg a Fiú Gyermek Kezdő Országos Csapatverseny 3. fordulóját,
ahol ismét csodás eredményeket értek el tornászaink!
Az M4 Sport által készített felvételek június 30-án,
az M4 Sport Lendület című műsorában lesznek megtekinthetőek.
3. forduló csapateredmény:
Fazekas DSE a 13. helyet szerezte meg.
Csapaton belüli eredmények:
I. Grobál Dániel
II. Macska Norbert Olivér
III. Horti Olivér
IV. Szekeres Vilmos
V. Locskai Levente
Egyéni összetett helyezések:
52. Grobál Dániel
76. Macska Norbert Olivér
78. Horti Olivér
82. Szekeres Vilmos
96. Locskai Levente
Szívből gratulálunk Mindenkinek!
Idén is megrendezte iskolánk fotóversenyét, mely már tavaly is nagy sikert ért el diákjaink körében.
A beküldött képeket két korcsoportban, három kategóriában pontozta a három tagú zsűri.
A maximálisan elérhető pontszám 90 pont volt.
Eredmények:
Fődíj:
Lakos Liza 8a, állat kategória 85 pont
Alsótagozat – Állat kategória:
1. Kránicz Janek 1.a 76 pont
2. Balogh Csenge 3.b 74 pont
2. Takács Hanna Bíborka 3.a 74 pont
Alsótagozat – Ember kategória:
1. Takács Hanna Bíborka 3.a 71 pont
2. Balogh Csenge 3.b 67 pont
2. Berki Emese 3.b 67 pont
Alsótagozat – Tájkép kategória:
1. Berki Emese 3.b 75 pont
2. Takács Hanna Bíborka 3.a 74 pont
3. Kránicz Janek 1.a 73 pont
Felsőtagozat – Állat kategória:
1. Kránicz Anna 5.a 78 pont
2. Török Réka 6.a 76 pont
3. Juhász Hajnalka 6.a 74 pont
Felsőtagozat – Ember kategória:
1. Danka Gábor 6.a 73 pont
2. Kránicz Anna 5.a 72 pont
3. Németh Melinda 6.b 71 pont
Felsőtagozat – Tájkép kategória:
1. Kránicz Anna 5.a 83 pont
2. Solti Hanna 8.b 77 pont
3. Pálinkás Zsófia 7.b 76 pont
A fenti tanulóinkat sok szeretettel várjuk a Diáktárlat péntek 17 órai megnyitójára, ahol iskolánk igazgatója oklevéllel is jutalmazza a helyezetteket, valamint a díjazottak képeit is kiállítjuk!
Az eredményhirdetés és az összes nevezett kép megtekinthető ide kattintva!
A Tudásbajnokság megyei fordulóján 1. helyezést értek el és az országos döntőbe jutottak:
Kovács Anett Szofi 2.a osztályos tanuló és Makai Márkó 7.b osztályos tanuló.
Felkészítő tanáraik Forgó Józsefné és Hegedüsné Solymosi Ildikó.
Gratulálunk!
Vasárnap újra a tornász “fiainkért” szurkolhattunk a Budapest Bajnokság 2. fordulóján.
Ismét csodás eredményeket értek el tornászaink:
2. forduló csapateredmény:
Fazekas DSE a VII. helyen zárta a napot
Csapaton belüli eredmények:
I. Takács Balázs
II. Grobál Dániel
III. Szekeres Vilmos
IV. Horti Olivér
V. Locskai Levente
Egyéni összetett helyezések:
23. Takács Balázs
32. Grobál Dániel
42. Szekeres Vilmos
44. Horti Olivér
50. Locskai Levente
Szívből gratulálunk Mindenkinek, valamint köszönjük edzőink kitartó, áldozatos munkáját!
A Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny II. fordulójába továbbjutottak,
majd az ünnepélyes eredményhirdetésre is meghívták versenyzőinket Kecskemétre.
Makai Márkó 7.b IV.helyezett, Szanda András 7.b VII. helyezett lett.
Felkészítő tanáruk Hegedüsné Solymosi Ildikó.
Gratulálunk!