Fit Kid Diákolimpia selejtezők
2023. április 29-én újra szurkolhatunk:
Hirsch Lizinek Diákolimpiai Fit Kid “A” kategória országos selejtezőn,
Takács Hanna Bíborkának Diákolimpiai Fit Kid “B” kategória országos selejtezőn.
Hajrá lányok!
2023. április 29-én újra szurkolhatunk:
Hirsch Lizinek Diákolimpiai Fit Kid “A” kategória országos selejtezőn,
Takács Hanna Bíborkának Diákolimpiai Fit Kid “B” kategória országos selejtezőn.
Hajrá lányok!
2023. április 19-én rendezték a Járási Matematikaverseny on-line fordulóját.
Iskolánk tanulói az alábbi sikereket érték el:
5. évfolyam
Csete Eszter 5.a II.
Tóth Tamás 5.a IV.
Mester Benett 5.a VI.
Máriás Gábor 5.a X.
Felkészítő tanáruk: Karsai Zsuzsanna
7. évfolyam
Nyerges Áron 7.a III.
Gáspár Hanna 7.a VII.
Felkészítő tanáruk: Karsai Zsuzsanna
8. évfolyam
Makai Márkó 8.b I.
Szanda András 8.b III.
Patai Péter 8.b V.
Felkészítő tanáruk: Hegedüsné Solymosi Ildikó
A Tankerületi Matematikaverseny bócsai döntőjébe tovább jutott:
Csete Eszter 5.a
Tóth Tamás 5.a
Nyerges Áron 7.a
Makai Márkó 8.b
Szanda András 8.b
Gratulálunk!
A Tudásbajnokság megyei fordulóján Makai Márkó 8.b II. helyezést,
Szanda András 8.b IV. helyezést ért el.
Makai Márkó tovább jutott az országos döntőbe.
Felkészítő tanáruk: Hegedüsné Solymosi Ildikó
Gratulálunk!
2023.04.24-én megrendezésre került Kisszálláson a felső tagozatos tankerületi szavalóverseny.
A számos, kimagasló teljesítményű tanuló közül 7-8. évfolyamon
Fehérvári Dorina a megtisztelő I. helyet szerezte meg.
Gratulálunk!
A mai napon az út- és járdafelújítás megérkezett a tornacsarnok mellé.
Gyalogos forgalom mától csak az út túloldalán lehetséges!
Kérjük, mindenki fokozott figyelemmel közlekedjen!
A hétvégén megrendezett Diákolimpia – Torna versenyek eredményei:
1. Korcsoport
Országos II. helyezett a Fazekas DSE
Egyéni Országos összetett eredmények:
4. Takács Balázs
12. Szekeres Vilmos
23. Macska Olivér Norbert
30. Vaskó Ákos
38. Vaskó Olivér
45. Slezák Dávid
2. korcsoport:
Országos VII. helyezett a Fazekas DSE
Egyéni Országos összetett eredmények:
29. Macska Szabolcs
42. Balázs Dzsúlió
48. Horti Olivér
50. Grobál Dániel
63. Vanyek Zoltán
69. Locskai Levente
3-4. Korcsoport
Országos III. helyezett a Fazekas DSE
Egyéni Országos összetett eredmények:
14. Máté Koppány
25. Majoros Máté
30. Kajdocsi Noel
43. Tóth Tamás
66. Máriás Gábor
67. Grobál Péter
A Halasmédia cikkét ide kattintva olvashatják.
Gratulálunk!
Április 20-án, Jánoshalmán rendezték a Járási népdaléneklő versenyt,
ahol mind a négy kategóriában neveztek tanulóink.
Minden fazekasos diákunk továbbjutott a tankerületi versenyre,
amit Szalkszentmártonban tartanak.
Eredményeink:
Alsó tagozat:
szólóének: II. hely Baumgartner Zsolt
énekegyüttes: II. hely
(Horváth Natália, Ozsvárt Jácint, Szécsi Viktor, Widner Flóra, Vanyek Jázmin, Vanyek Zoltán, Widner Flóra)
Felső tagozat:
szólóének: I.hely Fehérvári Dorina
énekegyüttes: II. hely
(Fehérvári Dorina, Szécsi Petra)
Gratulálunk!
A hétvégén Kecskeméten megrendezett XXXVIII. BÁCSVÍZ Kupa Úszóversenyen
Sándor Bianka 3.b osztályos tanulónk 100m pillangón az előkelő második helyet érte el!
Gratulálunk!