Pedagógusnapi elismerések – 2024

Június 7-én délután, a KSZC Dékáni Árpád Technikum sportcsarnokában tartották meg Kiskunhalas városi és járási pedagógusnapját.
Iskolánkból több pedagógus kapott elismerést, díjazást az ünnep alkalmából.
Az oktatásért felelős miniszter Miniszteri Elismerő Oklevél kitüntetésben részesítette
Csányi Andrea, általános iskolai nyelvtanárt,
a díjat részére a Kiskőrösi Tankerületi Központ igazgatója, Vágó Ferencné adta át.
A Kiskőrösi Tankerületi Központ Díszoklevél elismerést adományozott azoknak a nevelés-oktatás területén hosszabb időn keresztül kiemelkedő munkát végző pedagógusoknak, akik nevelő-oktató munkájuk során életpályájukkal kifejezték elkötelezettségüket a pedagógus hivatás mellett:
Kárász Péter, a Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola igazgatója,
Oláh-Jaksa Gabriella, a Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola Balotaszállási Tagintézményének vezetője,
Szabadi Anita, a Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola pedagógusa,
Nagyné Bajnai Adrienn, a Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola Balotaszállási Tagintézménye pedagógusa.
Hosszú ideje bizonyított magas színvonalú szakmai munkájáért
Pedagógus Szolgálati Emlékérem kitüntetést kapott a minisztertől:
Szabó-Kocsisné Illés Éva, a Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola tanítója,
Forgó Józsefné, a Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola tanítója,
Maglódiné Gärtner Mária, a Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola magyar-történelem, etika tanára,
Vargáné Mészáros Ildikó, a Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola biológia és technika szakos tanára.

Gratulálunk minden kollégának!