Maszkviselés 2021. október 18-tól

2021. október 18-tól (hétfő) a következőket rendelem el az intézmény teljes területén:

A testhőmérséklet ellenőrzés és a kézfertőtlenítés a belépéskor mindenkinek kötelező. A 37,5 foknál magasabb testhőmérséklettel rendelkező tanulókat ellenőrizni kell kézi mérőeszközzel is. Amennyiben a tanulónak láza vagy hőemelkedése van, e határérték felett, a szülőt haladéktalanul értesíteni kell. (Kollégista tanuló esetén a kollégiumot.)

Az orrot és a szájat szabályosan eltakaró maszk viselése kötelező minden közösségi helyiségben az intézmény területén és minden rendezvényén!
Kivéve az alábbi helyzetekben:
-testnevelés és sportfoglalkozások
-étkezés közben, ebéd, ebédlő
-tantermekben ajánlott a maszk viselése (amennyiben az órát tartó nevelő kéri az adott csoportban, az ott tanulóknak viselnie kell)
-az udvaron
-ének tanórán