Cikk archívum – 2020. szeptember

Bibós adomány
2020. szeptember 4., péntek

Köszönettel tartozunk a Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium diákjainak, akik iskolatáskákat, tanulást segítő eszközöket ajánlottak fel a Fazekas Iskola rászoruló tanulói számára. Édes Anna tanárnő vezetésével a mai napon kerültek átadásra az említett adományok.

Figyelem!
2020. szeptember 2., szerda

Tisztelt Szülők, Kedves Diákjaink!

A megnövekedett napi esetszám miatt a holnapi naptól (szeptember 3-tól) visszavonásig, az iskola közösségi tereiben kötelező a szájmaszk használata MINDENKI számára (alkalmazott, diák, szülő, vendég)!
Kivételt jelentenek: a tantermek, az étkezés és az udvaron végzett tevékenységek (óraközi szünet, testnevelés óra, stb).

Vezetőség

back to top
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support