Cikk archívum – 2020. január

Járási és tankerületi rajzverseny
2020. január 30., csütörtök

Iskolánk tanulói sikerrel szerepeltek a Kertvárosi Általános Iskola által rendezett járási rajzversenyen.
Az alábbi kategóriákban születtek eredmények:
Kedvenc népmesém Kiss Olivér 3.a II. hely
Ilyennek látom a természetet Szalma Ivett 5.a II. hely
Ilyennek látom a szerelmet Csizmadia Kitti 8.a I. hely

A tankerületi rajzversenyre továbbjutott tanulóink közül Izsákon az alábbi eredményeket érték el a diákok:
Kiss Olivér 3.a I. helyezés
Csizmadia Kitti 8.a II. helyezés

Köszönjük a gyerekeknek és felkészítőiknek– Zsoldosné Papp Juditnak és Jakabfi Mártának – az alkotásokat, a sikerhez gratulálunk!

Ezüstös foci
2020. január 27., hétfő

Második helyezést ért el iskolánk labdarúgó csapata a Rákóczi Hadnagya Kupa selejtezőjében.
Az öt iskola focistáit felvonultató hagyományos vetélkedés színtere a II. Rákóczi Szakgimnázium sportcsarnoka volt, itt játszottak, körmérkőzéses rendszerben a résztvevő csapatok. A csapatkapitány Nagy Szabolcs vezérletével és Gáspár Adrián góljaival a fiúk bejutottak a „nagy” Rákóczi Kupán rendezendő kisdöntőbe, ahol a kiskunmajsai válogatottal mérkőznek a torna bronzérméért.

Járási mesemondó verseny
2020. január 18., szombat

Iskolánkat Kollár Gergő, Tislér Zsófi, Barna Liza és Juhász Hajnalka méltón képviselték a Kertvárosi Általános Iskolában megrendezett Járási Mesemondó Versenyen.

Juhász Hajnalka 4. a osztályos tanuló különdíjas lett.

Ünnepváró
2020. január 18., szombat

Iskolánk tanulói közül sokan az idei tanévben is éltek a lehetőséggel, hogy pályamunkákat készítsenek a Kiskőrösi EGYMI által meghirdetett rajzpályázatra „Karácsony” témában.

Az alábbi tanulók díjat is nyertek:
Juhász Attila Mihály 4.a KÜLÖNDÍJ
Felkészítő nevelő: Mester Tiborné
Faragó Georgina Kitti 7.b III. helyezett
Felkészítő nevelő: Jakabfi Márta
Madaras Máté 7.b I. helyezett
Felkészítő nevelő: Jakabfi Márta

Minden résztvevőnek gratulálunk!

Fazekas bál
2020. január 10., péntek

A Fazekas Iskola Szülők-Nevelők Bálját 2020. január 25-én, szombaton tartjuk a Tiszti Klubban. Vendégvárás 18:30-tól, műsorkezdés 19 órakor.
A bál bevételét eszközfejlesztésre használjuk fel.
Belépődíj: 4500 ft; tombola: 200 ft.
Belépő-, támogatói jegyeket és tombolát a titkárságon január 13-tól 21-ig lehet vásárolni. Tombolatárgyak felajánlását örömmel fogadjuk.