Cikk archívum – 2019. szeptember

Környezetvédelmi siker
2019. szeptember 25., szerda

Az Európai Mobilitás Hét programjaihoz idén is csatlakozott Kiskunhalas, hogy népszerűsítsék a környezetbarát közlekedési formákat. Szeptember 20-án rendezték meg a város főterén a környezetvédelmi vetélkedőt, amelyen iskolánk csapata 3. helyezést ért el!

A csapat tagjai: Király Zsófi, Mamlecz Milán és Szakál Áron.

Birkózó diákolimpia
2019. szeptember 22., vasárnap

Szarvason rendezték meg a kötöttfogású diákolimpia területi döntőjét. A megméretésre több mint 120-an neveztek. Iskolánkból Virágh Zétény ezüstérmet, míg Szuromi Zsombor bronzérmet nyert, így ott lehetnek majd az országos döntőben.

back to top
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support