Cikk archívum – 2019. január

Guczoghy György a vendégünk
2019. január 15., kedd

Január 21-én hétfőn 2 órakor Guczoghy György többszörös Európa bajnok, olimpiai bronzérmes, világbajnoki bronzérmes tornász lesz az a közismert ember, aki a Menő menzák projektünk (EFOP 1.8.5-17-2017-00354) keretében előadást tart a gyerekeknek az egészséges életmódról.
Helyszín: EU terem

Járási mesemondó
2019. január 15., kedd

A járási mesemondó versenyen alsó tagozatosaink kiválóan szerepeltek.
Az 1-2. évfolyamos kategóriát Barna Liza (2.a) nyerte.
Felkészítő: Pasztendorf Gabriella
A 3-4. évfolyamon pedig Kollár Máté (4.b) első, Patai Péter (4.b) második helyezett lett.
Felkészítő: Jeszenszky Péterné

Mindhárman tovább jutottak a februári tankerületi versenyre.

Fazekas bál
2019. január 9., szerda

Év utánpótlás csapata
2019. január 8., kedd

Kiskunhalas Város Képviselő-testülete 2018. decemberi ülésén a Fazekas DSE Serdülő Tornacsapata részére ítélte oda az Év utánpótlás csapata díjat. A kitüntetés átadására a 2019. március 2-án tartandó Sportgála ünnepség keretében kerül majd sor. Szívből gratulálunk az elismeréshez!

Angol internetes nyelvi verseny
2019. január 6., vasárnap

A TEKÓ olimpia versenysoroztban, melyet Kiskunhalas és vonzáskörzetének 8. osztályos tanulói számára írtak ki a szervezők, István Mónika 8. osztályos tanulónk 3. helyezést ért el. 2018. december 21-én vehette át oklevelét és ajándékát a II. Rákóczi Ferenc Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium ünnepélyes karácsonyi műsorának keretei között. Mónika csak fél ponttal előzte meg Babály Martint, aki 4. helyen végzett a versenyben. Gratulálunk az elért eredményekhez! A tanulókat Királyné Bálint Karolina készítette fel a versenyre.

back to top