Cikk archívum – 2018. június

Második hely a Bernáth Kupán
2018. június 14., csütörtök

Hat csapat részvételével június 12-én, kedden rendezték a Dékáni-szakgimnázium sportcsarnokában a 17. Bernáth Kupa kispályás labdarúgó tornát, amelyen természetesen iskolánk válogatottja is részt vett. A szervezők, sorsolással kialakítottak két csoportot, azon belül mindenki mindenkivel mérkőzött, majd a négy között már a dobogós helyezésekért hajtottak a srácok.

Eredményeink:
Fazekas – Bernáth: 3-1
Fazekas – Kertváros: 9-0

A legjobb négy között:
Fazekas – Szent József: 1-1 büntetőkkel: 3-2

Döntő:
Fazekas – Felsőváros: 0-1

Végeredmény:

  1. Felsőváros
  2. Fazekas
  3. Szent József
  4. Bernáth Kollégium
  5. Központi Ált. Isk.
  6. Kertváros

A torna gólkirálya: Sztojka András öt góllal

Tankerületi szavalóverseny
2018. június 4., hétfő

Fésüs Adél Lea 6.a osztályos tanuló a tankerületi szavalóversenyen- a Bibó István Gimnáziumban- május 17-én korcsoportjában az első helyen végzett. Versválasztásában, felkészülésében segítette Maglódiné Gärtner Mária tanárnő és édesanyja, Fésüsné Bakos Ágnes.

Szeretettel gratulálunk.

back to top
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support