Cikk archívum – 2018. június

Második hely a Bernáth Kupán
2018. június 14., csütörtök

Hat csapat részvételével június 12-én, kedden rendezték a Dékáni-szakgimnázium sportcsarnokában a 17. Bernáth Kupa kispályás labdarúgó tornát, amelyen természetesen iskolánk válogatottja is részt vett. A szervezők, sorsolással kialakítottak két csoportot, azon belül mindenki mindenkivel mérkőzött, majd a négy között már a dobogós helyezésekért hajtottak a srácok.

Eredményeink:
Fazekas – Bernáth: 3-1
Fazekas – Kertváros: 9-0

A legjobb négy között:
Fazekas – Szent József: 1-1 büntetőkkel: 3-2

Döntő:
Fazekas – Felsőváros: 0-1

Végeredmény:

  1. Felsőváros
  2. Fazekas
  3. Szent József
  4. Bernáth Kollégium
  5. Központi Ált. Isk.
  6. Kertváros

A torna gólkirálya: Sztojka András öt góllal

Tankerületi szavalóverseny
2018. június 4., hétfő

Fésüs Adél Lea 6.a osztályos tanuló a tankerületi szavalóversenyen- a Bibó István Gimnáziumban- május 17-én korcsoportjában az első helyen végzett. Versválasztásában, felkészülésében segítette Maglódiné Gärtner Mária tanárnő és édesanyja, Fésüsné Bakos Ágnes.

Szeretettel gratulálunk.

back to top