Cikk archívum – 2017. szeptember

A magyar gyermekvédelmi rendszer működése az online környezetben történő gyermekveszélyeztetés tükrében
2017. szeptember 26., kedd

“A magyar gyermekvédelmi rendszer működése az online környezetben történő gyermekveszélyeztetés tükrében” című tájékoztató anyagot a Köznevelésért Felelős Helyettes Államtitkárság kérésére az Eszterházy Károly Egyetem Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet közzétette a Nemzeti Köznevelési Portálon, amely elérhető [online] és [pdf] formátumban.

Európai Autómentes Nap
2017. szeptember 24., vasárnap

Az Európai Autómentes Nap péntek délután került megrendezésre Halas főterén. Az iskolák csapatai mérték össze ügyességüket, kerékpáros jártasságukat. Három fős csapatok pedig elméleti tudásukat próbálhatták ki a tudatos környezetvédelem témájában.
Nyolc városi iskola közül mindkét kategóriában a Fazekasos diákok győzedelmeskedtek!

Biciklis csapat: Varga Dávid, Mátó Martin, Vig Gábor, Tallér Ádám, Tamás Andor, Péli Márk
Környezetvédelmi csapat: Répási Réka, Jáger Tekla, Ritter Rafael

ÖKO Iskola – munkaterv
2017. szeptember 17., vasárnap

Iskolánk ÖKO iskola címét a tanév végén megújítjuk. Szeretnénk jól teljesíteni, ezért az itt letölthető ÖKO iskolai munkaterv programjainak megvalósulásáról a dokumentációt Kovács Kitti tanárnő és Pasztendorf Gabriella tanítónő várják. További ötleteket és híradásokat is szívesen fogadunk!

back to top
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support