Cikk archívum – 2017. június

Ajándék kitűnő tanulóinknak
2017. június 29., csütörtök

Kedves Kitűnő Tanulóink!

Bizonyítványotok elismeréséül cirkuszjegyet vehettek át az iskola titkárságán mától (június 29.) jövő csütörtökig bármelyik hétköznapon, reggel 8 és délután 2 óra között. Pénteken csak délig.
Jó szórakozást és jó pihenést kívánunk!

Iskolavezetés

Életmentő üveg akció
2017. június 15., csütörtök

Az Életmentő üveg akcióba beküldött pályázaton a 4.c osztály
csoportos mozijegyet nyert a Cinema Szeged Kft. felajánlásából.

Ezüst a Bernáth Kupán!
2017. június 13., kedd

Hat csapat vetélkedett a 16. Bernáth Kupa kispályás labdarúgó tornán. A csoportmérkőzéseken remekelt a Fazekas-iskola csapata, mert például 2-1-re legyőzte a favorit, címvédő Felsővárosi-iskola együttesét.
Csoportelsőként jutottunk a négy közé, ott a házigazda, Bernáth Kollégium csapatát sikerült felülmúlni.
Következett a döntő, amelyen a rendes játékidőben nem született gól, így következtek a büntetők. Ebben a Szent József Katolikus Általános Iskola gárdája bizonyult jobbnak, így ők vihették haza a díszes serleget.

Csapatunk ezüstérmet nyert.
A torna legjobb játékosának Fodor Zsombort választották.