Cikk archívum – 2017. augusztus

Tudnivalók az ingyenes tankönyvellátásról
2017. augusztus 22., kedd

A Magyar Kormány döntése alapján, a 2017. szeptember 01-én kezdődő tanévtől minden általános iskolás diák alanyi jogon ingyenes tankönyvellátásban részesül. Az ingyenességgel együtt jár, hogy esetenként a tanulók használt tankönyveket kapnak. Ezeket a tankönyveket 4 évig kell megőrizni és használni, ezért kérjük Önöket, hogy a könyvek minőségére fokozottan ügyeljenek. Új kiadványok esetén csak kifogástalan állapotú tankönyveket áll módunkban a tanév végén beszedni. Az iskola bélyegzőjével és nyilvántartási számával ellátott tankönyvek minősülnek tartós tankönyvnek. Ha a kapott használt tankönyvek minőségével nem elégedett, akkor a KELLO-nál egyénileg többféle módon is lehetőség nyílik a kiadványok beszerzésére. A KELLO az év nagy részében fogadja és teljesíti a megrendeléseket webshop-on keresztül (webshop.kello.hu), valamint a Kódex Tankönyvcentrumban (1054 Budapest, Honvéd u. 5.).
Megértésüket köszönjük!

Zsoldosné Papp Judit és
Királyné Bálint Karolina
tankönyvfelelősök

back to top