Cikk archívum – 2017. augusztus

Tudnivalók az ingyenes tankönyvellátásról
2017. augusztus 22., kedd

A Magyar Kormány döntése alapján, a 2017. szeptember 01-én kezdődő tanévtől minden általános iskolás diák alanyi jogon ingyenes tankönyvellátásban részesül. Az ingyenességgel együtt jár, hogy esetenként a tanulók használt tankönyveket kapnak. Ezeket a tankönyveket 4 évig kell megőrizni és használni, ezért kérjük Önöket, hogy a könyvek minőségére fokozottan ügyeljenek. Új kiadványok esetén csak kifogástalan állapotú tankönyveket áll módunkban a tanév végén beszedni. Az iskola bélyegzőjével és nyilvántartási számával ellátott tankönyvek minősülnek tartós tankönyvnek. Ha a kapott használt tankönyvek minőségével nem elégedett, akkor a KELLO-nál egyénileg többféle módon is lehetőség nyílik a kiadványok beszerzésére. A KELLO az év nagy részében fogadja és teljesíti a megrendeléseket webshop-on keresztül (webshop.kello.hu), valamint a Kódex Tankönyvcentrumban (1054 Budapest, Honvéd u. 5.).
Megértésüket köszönjük!

Zsoldosné Papp Judit és
Királyné Bálint Karolina
tankönyvfelelősök

back to top
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support