ÖKO verseny
2016. szeptember 16., péntek

ÖKO- iskolánk regisztrált egy újabb versenyre.
Célunk, hogy a bevételből vegyünk egy jó minőségű projektort, mellyel a legrosszabbat cserélnénk le. Október 10., hétfő délelőttől október 14. péntek délutánig itt lesz egy nagy konténer, meg zsákok. A zsákokba PET palackokat várunk, mert annak kilogrammjáért 60 forintot fizet a cég. Palackot csak úgy gyűjthetünk, ha valamennyi papírt is hozunk, ezért a konténerbe meg azt kell hoznunk. A szokásos, osztálypénzt hozó akciónk is működik, tehát osztálypénz gyűjtése érdekében vigyetek továbbra is papírt a Nyitott Égbolt Vastelepre, de valamennyit ide is hozzatok az okt. 10-14. héten (mert azért is fizetnek majd az iskolának, 20 Ft/kg árat).
Ha sokat gyűjtünk, akkor iskolánk akár a 300 ezer forintos díjat is elnyerheti…
Rajtatok múlik! Szóval, minden reklámújság, csomagolás, doboz, minden
számít, a PET palackok különösen (amikre a szlogen vonatkozik: Tapossa laposra)

back to top
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support