Európai Tehetségpont a Fazekas
2016. október 20., csütörtök

Európai Tehetségpontok hálózatának lett tagja a Fazekas iskola tehetségpontja.

Az Európai Tehetségközpontok és hozzájuk kapcsolódó Európai Tehetségpontok feladata a magas szintű tehetségsegítő munka mellett a nemzetközi kapcsolatépítés, kapcsolattartás, jó gyakorlatok cseréje, valamint nemzetközi projektekben való részvétel lesz.

Díjazás a polgármesternél
2016. október 19., szerda

Kedden délután alsó tagozatos tornász fiainkat fogadta a városvezetés – Fülöp Róbert polgármester és Farkas Dániel alpolgármester – abból az alkalomból, hogy a diákolimpia országos döntőjében szerepeltek és hozták el az aranyérmet.

Fitness siker
2016. október 19., szerda

2016. 10.08-án Békéscsabán rendezték meg az Országos Dance versenyt.

Eredmények:
IV. kcs.: 4.hely Boda Viktória
VI. kcs.: 3.hely Jáger Tekla
Eredményesen szerepeltek: Fekete Blanka és Gyenizse Rita

I. Hód Kupa
2016. október 11., kedd

Október 8-án Hódmezővásárheleyen rendezték meg a szezonnyitó Rövidpályás Hód-Kupát, ahol versenyzőink 50 és 200m-es távokon álltak rajtkőre. Varga Kata (8.a) és Király Anna (4.c) csillogó érmekkel térhettek haza a versenyről minden számban, amiben indultak.

Eredmények:
Varga Kata – 3 arany (200m gyors, 200m pillangó, 200m hát)
Király Anna – 1 arany (200m hát), 2 ezüst (50m hát, 200m gyors).

Gratulálunk!

back to top
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support