Tervezd meg TE a legmenőbb üdítős vagy tejes dobozt!
2012. november 29., csütörtök

A Homokhátsági Hulladékgazdálkodási Kft. „Tervezd meg TE a legmenőbb üdítős vagy tejes dobozt! „ címmel pályázatot hirdetett. A rajzszakkörösök és az Alapfokú Művészeti Iskola nálunk működő kézműves csoportjának tanulói nagy lelkesedéssel készültek a megmérettetésre.

A következő eredmények születtek:
Első helyezés:
Berta Dávid 6.b Alapfokú Művészeti Iskola és a Fazekas tanulója – Jutalma egy Sony PSP játék
Második helyezés:
Szőnyi Borbála 5.b – Jutalma egy digitális fotóalbum
Különdíjasok:
Mészáros Dorottya 7.a, Kádár Réka 5.b Alapfokú Művészeti Iskola és a Fazekas tanulója

Országos Fitdance bajnokság
2012. november 28., szerda

Megint kiemelkedően szerepeltek a fazekasos fitneszes lányok. 2012. november 24-én Kecskeméten az Országos Fitdance bajnokságon versenyeztek. Hirsch Lili 4. és Szakál Maya 6. helyen végeztek. Vigh Viktória is remekül szerepelt.

Mesemondók versenye
2012. november 27., kedd

2012. november 21-én a mesemondók versenyén tizenöt diák mérte össze felkészültségét, előadói képességét.
A zsűri tagjai Móczár Istvánné, Csorba Zsuzsanna és Karasziné Kisföldi Melinda voltak.

A helyezettek:
VI. Bárány Dominika 6.a,
V. Szöllős Nikolett 6.a,
IV. Sipos-Szabó Krisztián 6.a,
III. Tihanyi Janka 5.a,
II. Mózer Jázmin 7.a,
I. Fehér Ádám 7.b
Kutasi Ferenc és Koczka Evelin különdíjat kapott. Mindketten a 8.b osztály tanulói.
Fehér Ádám képviseli iskolánkat a területi fordulóban.
A jutalomkönyvek felajánlója Móczár Istvánné nyugdíjas tanárnő.

DKMT – Kupa
2012. november 9., péntek

2012. október 26-27-én a romániai Resicaban rendezték meg a DKMT – Kupa II. fordulóját. Iskolánk tornászai remekül szerepeltek és értékes helyezésekkel tértek haza Tóth Péter tanár úr vezetésével. Gratulálunk!