Legyen sok ötösöd! – 2026.
Az idei tanévben harmadik alkalommal hirdettük meg a 3. és a 4. évfolyamos tanulók számára a Legyen sok ötösöd elnevezésű versenyt!. Ennek a megmérettetésnek az volt a célja, hogy a gyerekek az első tanítási naptól egészen június 12-ig minél több ötöst gyűjtsenek. A LEGYEN SOK ÖTÖSÖD! versenyen a következő eredmények születtek: 3. ÉVFOLYAMON:BRONZ FOKOZATOT ÉRTEK EL:Márta Zsolt Dominik 3.bSója Bendegúz…









