Csiripelés, nevetés és gyerekzsivaly? Idén is tarolt a Madarak és Fák Napja!
Június 12-én egész délelőtt az alsósoké volt az iskolaépület.
Öt különböző állomáson mozgattuk meg a kezeket, lábakat,
beszédszervet és az agytekervényeket – a rejtvényektől az aktív játékokig mindenki megtalálta a kedvencét.
A nap végén a szuper hangulat mellé minden osztálynak járt az oklevél és a hűsítő jutalom.
Köszönjük ezt a felejthetetlen, vidám délelőttöt!
