Rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény

Tisztelt Szülő! / Tisztelt Gondviselő!

Amennyiben az elmúlt tanévek kezdetén Ön és az Ön gyermeke(i) ingyenes tanszercsomagot kapott/kaptak az RSZTOP-2.1.1-16-2017-00001 projektből, akkor a tanszercsomagot Ön abban az esetben vehette át, ha az osztáskor bemutatásra került a rendszeres gyermekvédelmi kedvezményre (továbbiakban: RGYK) való jogosultságot igazoló határozat. Szeretnénk felhívni tisztelt figyelmét, hogy ellenőrizze az RGYK határozat meglétét és annak érvényességét.

Amenyiben az RGYK határozata nincs meg, lejárt, vagy a várható osztási időszakban már nem lesz érvényes – 2024. augusztus 20. és 2024. szeptember 30. közötti időszak –, akkor kérjük szíveskedjen a település jegyzőjét felkeresni és az RGYK határozatot megkérni/megújítani annak érdekében, hogy a jövőben is a hasonló ingyenes szolgáltatást igénybe tudjon venni.

Köszönjük!

back to top
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support