Székelyföldi és Olasz küldöttség járt iskolánkban

A Város Napja alkalmából vendégeket fogadhattunk Sepsiszentgyörgyről és Olaszországból is.
A két küldöttség tagjai szombaton ellátogattak iskolánkba. Programjuk szerint egy rövid tájékoztató után benéztek néhány tanterembe.
A földrajz teremben örömmel fedezték fel az Olaszországról és Erdélyről szóló tablókat.
Ezek után meglátogatták Fazekas Kupa tornaversenyt, ahol tornászaink bemutatójában gyönyörködhettünk. A vendégek nagyon érdeklődőek voltak, végül örömmel fogadták a verseny emléklapját és a számukra előkészített aranyérmeket is.
Mindkét küldöttség nagyszerűen érezte magát nálunk.