Február a napköziben – 2024.

„Petőfiből 5-ös”
Február 2-án felső tagozatos napközis tanulók a „Petőfiből 5-ös” című interaktív kiállítást tekintették meg a Martonosi Pál Városi Könyvtárban. A kiállított paravánokon elhelyezett QR kódok segítségével tableten, vagy telefonon adhatták meg a választ a feltett kérdésekre. Lehetőség volt a tévedések javítására, így mindenki 100 %-ot teljesíthetett. Különleges délután volt, köszönjük a könyvtár dolgozóinak, valamint a résztvevő diákoknak! A délután zárásaként a felhasznált energiát házi almáspitével pótoltuk.

Gondolkodj globálisan, cselekedj lokálisan!
Február 23-án a közeli benzinkúton kijelölt gyűjtőpontra használt étolajat adtunk le.

Új tanuló a napköziben!
Örömmel üdvözöljük Petrohán Lia, 5.b osztályos tanulót, aki február hónapban csatlakozott hozzánk.