Iskolai Office 365 aktiválása

Tisztelt Szülők!

Az alábbi lépések segítenek a Microsoft Office 365 programcsomag aktiválásához, jogtiszta használatához, mely az iskolában kapott laptopokon is megtalálható:

1. Ide kattintva megjelenik a Tisztaszoftver Program Személyes tisztaszofter igénylő oldala.
2. Kattintson a Kréta (Rendelkezem KRÉTA azonosítóval) feliratra.
3. A megjelenő oldalon alul a sárga Bejelentkezés gombra kell kattintani.
4. A következő oldalon a Bejelentkezés Krétával gombot kell választani.
5. Sikeres Kréta bejelentkezést követően a következő oldalon felhívják figyelmét, hogy
a regisztrációt 14 éven aluli tanulók esetében kizárólag szülő/törvényes képviselő végezheti el,
így a törvényes képviselő e-mail címét kell megadni a regisztráció folytatásához.
A megadott e-mail címre a regisztráció megerősítéséhez szükséges linket, illetve a szolgáltatásigényléssel, licencekkel kapcsolatos fontos információkat küldenek meg Önnek.

Sikeres regisztráció utáni lépésekben az alábbi linken elérhető videó segít az Office aktiválásában:

Mivel az Office csomag aktiválásához a törvényes képviselőre is szükség van, így
– amennyiben az iskolai rendszergazda segítségét kérik az aktiválásban –
a törvényes képviselőnek is be kell jönnie hozzám az iskolába, a laptoppal együtt.

Sárosi Albert, rendszergazda