Lánytorna évzáró bemutató

Idén szeptemberben iskolánkban újra elindult a lánytorna, amire 29 tanuló jelentkezett. A lányok hétről hétre szorgalmasan jártak edzésekre és már fél év alatt is rengeteget fejlődtek.
2022. december 13-án pedig a sok hiányzó ellenére szép résztvevő számmal megtartottuk az első bemutatónkat a szülőknek és a gyerekeket tanító pedagógusoknak. A lányok a Diákolimpiai talajgyakorlatukat mutatták meg szüleiknek.
A bemutató után Kárász Péter igazgató úr köszöntötte a lányokat egy apró ajándékkal, majd Suba Viktóriától vehették át a bemutatóért járó emléklapot.
Most egy rövid pihenő következik, azonban a téli szünet után rákapcsolunk, hiszen vár a lányokra a gerenda és a szekrényugrás.

Köszönjük a képeket Kovács Ágnesnek és Takács Rékának!