Nyertes pályázat a Nemzeti Tehetség Program keretében

A Fazekas Iskoláért Alapítvány a Miniszterelnökség megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett, “Innovatív tanulási környezet kialakítása és komplex tehetségsegítő programok megvalósítása” című, a Nemzeti Tehetség Program NTP-INNOV-22 kódjelű pályázati kiírásra benyújtott, NTP-INNOV-22-0108 pályázati azonosítón nyilvántartásba vett, “Nem a tudásban van a boldogság, hanem a tudás megszerzésében.” című pályázata a Támogató döntése alapján 1 306 000 Ft vissza nem térítendő támogatásban részesül.
A támogatási összegből az intézmény tanórán kívüli tehetséggondozó programot valósít meg, tanulásmódszertani és digitális ismeretek gazdagításával, a tanulók képesség-kibontakoztatását segítő tárgyi eszközök fejlesztésével, beszerzésével.
A projekt megvalósulási időszaka: 2022.07.01.-2023.06.30.

back to top
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support