Kölcsönkutyás gyerektanfolyam!

A JuMa Kutyaiskola kölcsönkutyás gyerektanfolyamot indít.
Szeptember 17. – október 16.

Jelentkezni a következő űrlappal tudtok: katt ide!

A JuMa Kutyaiskola régi/új szolgáltatása újra elrajtol!
A gyerekek boldogsága és a szülök visszajelzése alapján is, már 3 sikeres kölcsönkutyás gyerektanfolyamot zártak.

A kölcsönkutyás tanfolyamra 7-14 év közötti gyerekek jelentkezését várják.
Kutyát NEM kell hozni!
A gyerekek képzett kutyáinkkal fognak dolgozni.
Maximum 8 fős csoportban. Igény esetén több turnust indítanak!

Kiknek ajánljuk ezt a tanfolyamot?
olyan gyerekeknek, akiknek kutyájuk lesz, és szeretnének előre felkészülni
akiknél terv a kutya, de nem tudják, hogy milyen fajta lenne az igazi, kicsi vagy nagy illik jobban a családba, a gyerek mellé
akik kutyát szeretnének, de valamilyen okból nem lehet nekik
akik félnek a kutyától
akinek van, de nem tudják, hogyan kell vele foglalkozni
vagy egyszerűen akik szeretik a kutyákat, és szeretnének jó hangulatban eltölteni 1 órát.

A tanfolyam 5 héten keresztül tart,(10 alkalommal, szept.17.- okt.16..)
szombaton és vasárnap 1-1 órában történnek.
A tanfolyam során a gyerekek játékos, korosztályuknak megfelelő keretek között megismerkednek a helyes állattartással, a kutyával való bánásmóddal, alapvető kiképzési technikákkal.
A tanfolyam tematikájába a gyakorlat mellett belecsempésznek a gyerekek számára fontos elméleti ismereteket (Pl. hogyan tudják megvédeni magukat egy esetleges kutyatámadásnál, hogyan kell bánni egy kóbor kutyával, etetés, állatorvos,oltások…)

Jelentkezési határidő: szeptember 14.

Bővebb információt a 06706371767 telefonszámon tudtok kérni.
Várják a gyerekeket izgalmas kihívásokkal és érdekes feladatokkal, melyekhez társul kapnak egy kutyát is.