Tájékoztató

TÁJÉKOZTATÓ a 2021/22. tanévre felvételt nyert leendő első osztályos tanulók szülei részére

Tisztelt Szülők!
Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2021. 06. 10-én, csütörtökön 17 órai kezdettel megrendezésre kerül a Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskolában a 0. szülői értekezlet, melyre szeretettel várjuk a leendő elsős diákjaink szüleit!
A járványhelyzetre való tekintettel tisztelettel kérjük Önöket, hogy gyermekenként egy szülő érkezzen és kérjük, hogy mivel most kifejezetten a szülőknek szóló tájékoztatóra kerül sor, gyermekeiket ne hozzák magukkal!
Maszk használata az épületben kötelező!

Köszönettel: Iskolavezetés